Staňte sa

Našim kolegom

25.05.2022

Vyrazte s energiou do novej práce

Obsluha čerpacej stanice

Miesto výkonu práce: čerpacia stanica Oliva Dúbravka, Rovinka

Druh pracovného pomeru: TPP, plný úväzok.

Termín nástupu: ihneď

Mzda: 855 eur/mesiac + príplatky podľa platnej NZ

Náplň práce:

Obsluha zákazníkov, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, práca s hotovosťou, odborná pomoc zákazníkom, príjem PHM, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice.

Pracovný čas:

Pracovný čas je rozvrhnutý nerovnomerne, určený harmonogramom práce. Priemerný týždenný pracovný čas pritom nepresiahne v období 2 týždňov ustanovený týždenný pracovný čas 36 hodín.

Ponúkame:

  • prácu v príjemnom kolektíve,
  • zamestnanecké benefity,
  • zázemie silnej slovenskej firmy,
  • získanie cenných skúseností a praxe,
  • možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
  • školenia hradené zamestnávateľom,
  • dobré pracovné ohodnotenie závislé od výkonu.

Požadujeme:

  • skúsenosti s prácou s hotovosťou,
  • znalosť práce s PC,
  • príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,
  • spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,
  • odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,
  • ochota učiť sa a získavať nové poznatky,
  • čistý register trestov,
  • dobrý zdravotný stav.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • základné vzdelanie,
  • stredoškolské bez maturity,
  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

V prípade záujmu zašlite prosím váš životopis na emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk, resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910.