Staňte sa

Našim kolegom

08.10.2020

Vedúci čerpacej stanice v Nitre

Miesto výkonu práce: čerpacia stanica Oliva Nitra, Štúrova.

Druh pracovného pomeru: TPP, plný úväzok.

Termín nástupu: dohodou.

Mzda: 917 € brutto.

Náplň práce: vedenie tímu zamestnancov - teamleader, obsluha zákazníkov, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, práca s hotovosťou, odborná pomoc zákazníkom, príjem PHM, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice.

Pracovný čas: pracovný čas je určený harmonogramom práce a je rozvrhnutý nerovnomerne. Priemerný týždenný pracovný čas pritom nepresiahne v období 2 týždňov ustanovený týždenný pracovný čas 36 hodín.

Vzdelanie:

  • základné vzdelanie,
  • stredoškolské bez maturity,
  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie.

Požadujeme:

  • skúsenosť s vedením malého tímu, leadership,
  • skúsenosti s prácou s hotovosťou,
  • znalosť práce s PC,
  • príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,
  • spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,
  • odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,
  • ochota učiť sa a získavať nové poznatky,
  • čistý register trestov a dobrý zdravotný stav.

Ponúkame:

  • prácu v príjemnom kolektíve,
  • zázemie silnej slovenskej firmy a zamestnanecké benefity,
  • školenia hradené zamestnávateľom,
  • získanie cenných skúseností a praxe,
  • možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
  • dobré pracovné ohodnotenie závislé od výkonu.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk