Staňte sa

Našim kolegom

15.11.2019

Nová pracovná pozícia v Ilave

Hľadáme kolegu na trvalý pracovný pomer na novú ilavskú čerpačku.

Obsluha čerpacej stanice

Miesto výkonu práce: čerpacia stanica Oliva ILAVA.

Druh pracovného pomeru: TPP, plný úväzok.

Termín nástupu: december 2019.

Mzda: základná zložka mzdy 624 €, pohyblivá zložka mzdy 83 €.

Náplň práce: obsluha zákazníkov, aktívny predaj, práca s online pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, práca s hotovosťou, odborná pomoc zákazníkom, príjem PHM, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice.

Požadujeme :

·       vzdelanie:

  • základné vzdelanie,
  • stredoškolské bez maturity,
  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,

·       skúsenosti s prácou s hotovosťou,

·       znalosť práce s PC,

·       príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,

·       spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,

·       odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,

·       ochota učiť sa a získavať nové poznatky,

·       čistý register trestov, dobrý zdravotný stav.

Ponúkame:

·       prácu v príjemnom kolektíve,

·       stály príjem,

·       zamestnanecké benefity,

·       zázemie silnej slovenskej firmy,

·       získanie cenných skúseností a praxe, školenia hradené zamestnávateľom,

·       možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,

·       dobré pracovné ohodnotenie závislé od výkonu.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk, resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910.