Staňte sa

našim kolegom

09.09.2019

Hľadáme študenta – brigádnika/dohodára na košickú čerpačku.

ŠTUDENT- brigádnik/dohodár

Obsluha čerpacej stanice

Miesto výkonu práce: čerpacia stanica Oliva Košice, Parkovisko Kaufland, Popradská ul. 2315/92.

Druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študentov, skrátený úväzok.

Termín nástupu: ihneď.

Mzda: 4 EUR brutto/ hod. + príplatky podľa novely ZP.

Náplň práce: obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na uvedenú emailovú adresu : oliva@olivagroup.sk, resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910.

Požadujeme :

·       vek 18 rokov a viac,

·       ŠTUDENT strednej alebo vysokej školy,

·       skúsenosti s prácou s hotovosťou,

·       znalosť práce s PC,

·       príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,

·       kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,

·       spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,

·       odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,

·       ochota učiť sa a získavať nové poznatky,

·       čistý register trestov, dobrý zdravotný stav,

·       matematická gramotnosť, manuálna zručnosť.

Ponúkame:

·       prácu vhodnú pre študentov počas prázdnin aj počas školského roka,

·       zázemie silnej slovenskej firmy, školenia hradené zamestnávateľom,

·       prácu v príjemnom kolektíve,

·       získanie cenných skúseností a praxe,

·       možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti.