Staňte sa

našim kolegom

22.08.2019

Manipulant čerpacej stanice PHM

Miesto výkonu práce: Čerpacia stanica Oliva Levice, Kalnická cesta

Druh pracovného pomeru: TPP, plný úväzok

Termín nástupu: po 15.9.2019

Mzda:

Základná zložka mzdy : 624,- EUR Pohyblivá zložka mzdy : 83,- EUR

Náplň práce:

Obsluha zákazníkov, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, práca s hotovosťou, odborná pomoc zákazníkom, príjem PHM, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice.

Pracovný čas:

Otváracia doba prevádzky - 6:30 – 22:00

38,75 hod. týždenne rozvrhnutých nerovnomerne na 7 dní v týždni v dvojzmennej prevádzke.

Požadujeme:

  • Vzdelanie
  • základné vzdelanie,
  • stredoškolské bez maturity,
  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Skúsenosti s prácou s hotovosťou,
  • Znalosť práce s PC,
  • Príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,
  • Spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,
  • Odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,
  • Ochota učiť sa a získavať nové poznatky,
  • Čistý register trestov,
  • Dobrý zdravotný stav.

Ponúkame:

  • Prácu v príjemnom kolektíve,
  • Stály príjem,
  • Zamestnanecké benefity,
  • Zázemie silnej slovenskej firmy,
  • Získanie cenných skúseností a praxe,
  • Možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
  • Školenia hradené zamestnávateľom,
  • Dobré pracovné ohodnotenie závislé od výkonu.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk, resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910