Staňte sa

Našim kolegom

10.09.2020

Hľadáme študentov na brigádnickú výpomoc

Hľadáme šikovných brigádnikov na obsluhu čerpačky v Perneku

OLIVA group s.r.o.

Miesto práce: Oliva Pernek.

Termín nástupu: ihneď.

Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigáda).

Mzdové podmienky (brutto): 4 €/hod. Príplatky podľa novely ZP.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

Ponúkame:

  • prácu vhodnú pre študentov počas prázdnin aj školského roka,
  • prácu v príjemnom kolektíve,
  • zázemie silnej slovenskej firmy,
  • získanie cenných skúseností a praxe,
  • možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
  • školenia hradené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na uvedenú emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk

Požiadavky na zamestnanca:

  • študent strednej školy alebo vysokej školy.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • vek 18 rokov a viac,
  • ŠTUDENT VYSOKEJ ŠKOLY,
  • možnosť pracovať 12h zmeny aj počas týždňa,
  • skúsenosti s prácou s hotovosťou,
  • znalosť práce s PC,
  • príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
  • spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,
  • odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,
  • ochota učiť sa a získavať nové poznatky,
  • čistý register trestov a dobrý zdravotný stav,
  • matematická gramotnosť a manuálna zručnosť.