Staňte sa

Našim kolegom

13.05.2020

Brigáda pre vysokoškolákov v Bratislave a v Rovinke

Pozícia: obsluha čerpacej stanice

Miesto výkonu práce:

• Čerpacia stanica Oliva OC Danubia, Rača, Rovinka.

Druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študentov, skrátený úväzok.

Termín nástupu: ihneď.

Mzda: 4,40 €/hod. brutto + príplatky podľa ZP.

Náplň práce: obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na uvedenú emailovú adresu: oliva@olivagroup.sk.

Požadujeme :

• študenta vysokej školy vo veku 18 rokov a viac,

• možnosť pracovať na 12 h zmeny aj počas týždňa,

• skúsenosti s prácou s hotovosťou,

• znalosť práce s PC,

• príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,

• spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,

• odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,

• ochota učiť sa a získavať nové poznatky,

• čistý register trestov, dobrý zdravotný stav,

• matematická gramotnosť, manuálna zručnosť.

Ponúkame:

• prácu vhodnú pre študentov počas prázdnin aj školského roka,

• prácu v príjemnom kolektíve,

• zázemie silnej slovenskej firmy, školenia hradené zamestnávateľom,

• získanie cenných skúseností a praxe,

• možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti.