Staňte sa

našim kolegom

30.05.2019

Brigáda pre študentov v Bratislave Rači

Miesto výkonu práce: čerpacia stanica Oliva Rača, Púchovská 8/A, Bratislava.

Druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študentov, skrátený úväzok.

Termín nástupu: ihneď.

Mzda : 4,40 € brutto/ hod. + príplatky podľa novely ZP.

Náplň práce: obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na uvedenú emailovú adresu : oliva@olivagroup.sk, resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910.

Požadujeme :

·      študenta vo veku 18 rokov a viac,

·      skúsenosti s prácou s hotovosťou,

·      znalosť práce s PC,

·      príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav,

·      spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,

·      odolnosť voči stereotypu, časovú flexibilitu,

·      ochotu učiť sa a získavať nové poznatky,

·      čistý register trestov, dobrý zdravotný stav,

·      matematickú gramotnosť a manuálnu zručnosť.

Ponúkame:

·      prácu vhodnú pre študentov, invalidných dôchodcov, mamičky na rodičovskej dovolenke,

·      prácu v príjemnom kolektíve,

·      zázemie silnej slovenskej firmy, školenia hradené zamestnávateľom,

·      získanie cenných skúseností a praxe,

·       možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti.