Zaujímajú vás

Novinky?

21.03.2019

Kvalita paliva je najdôležitejšia

Sme sieť zodpovedných čerpačiek. Sme zodpovední k okolitému prostrediu, ale predovšetkým k svojim zákazníkom. Preto vám ponúkame len overenú kvalitu a príjemný bonus: výbornú cenu.

Na našich čerpačkách nájdete Diesel a Natural 95, ktoré pochádzajú výlučne z renomovaných lokálnych rafinérií. Práve tie sú garanciou najvyššej kvality. Spolupracujeme s rakúskym OMV, domácim Slovnaftom a českým Unipetrolom.

Kvalita pohonných hmôt je našimi dodávateľmi deklarovaná vo všetkých parametroch 

Na čerpacích staniciach pravidelne prebieha monitoring kvality PHM vo forme odberu vzoriek akreditovaných laboratóriom. Okrem toho pohonné hmoty na čerpačkách pravidelne preveruje Inšpektorát životného prostredia a ďalšie štátne inštitúcie. Všetky tieto nezávislé preverovania potvrdili vysokú kvalitu našich palív. Naše motorové palivá bez výnimky a za každých okolností spĺňajú harmonizované európske normy STN EN 590 pre motorovú naftu a STN EN 228 pre automobilový benzín. Tieto normy stanovujú minimálne požiadavky a v praxi ich naše palivá prevyšujú so značnou rezervou.

Oliva Natural 95

Tento náš automobilový benzín s oktánovým číslom minimálne 95 sa vyznačuje vysokou kvalitou a výbornými úžitkovými vlastnosťami. Vyhovuje tak požiadavkám najmodernejších motorov s priamym vstrekovaním, či preplňovaním, ako aj požiadavkám starších motorov s karburátormi.

 Oliva Diesel

Aj Diesel, ktorý tankujete na Olivách, je v súlade s požiadavkami najnovších trendov výrobcov automobilov. Zloženie motorovej nafty podporuje jej optimálne a rovnomerné spaľovanie, tým aj plynulý chod motora a dosiahnutie optimálnej spotreby paliva. Rovnomerné spaľovanie paliva tiež podporuje dosiahnutie nízkych emisií, čo šetrí naše životné prostredie.

O kvalitu sa staráme po celý čas

Starostlivosť o palivo u nás nekončí výberom tých najlepších producentov. O kvalitu palív sa staráme v celej šírke dopravno-skladovacieho reťazca. Palivo na čerpačky vozíme novými a technologicky najvyspelejšími autocisternami. Dbáme tiež na pravidelnú starostlivosť našej skladovacej a výdajnej technológie a kontrolu kvality palív priamo na čerpačkách.Dvakrát za rok každá čerpačka absolvuje preventívnu prehliadku, pričom vymeníme prevádzkové filtre, prekontrolujeme techniku, zrealizujeme odkalenie nádrží a povymieňame opotrebované súčiastky.Denne si dávame záležať na tom, aby boli výdajné stojany, aj ich okolie čisté. 

Presvedčte sa o kvalite našich palív osobne

Zastavte sa na niektorej z našich trinástich čerpačiek. Na každej čerpačke je k dispozícii Atest kvality ku každej dodanej dodávke.

Aj nedávna kontrola vzoriek z Olivy v Senici potvrdzuje, že u nás tankujete kvalitu.