Zaujímajú vás

Novinky?

04.08.2021

Fér ceny vďaka efektívnejším procesom

V Olive si zakladáme na kvalite. Rovnako dôležité je však pre nás ponúkať palivo za ceny prijateľné pre všetkých. Pýtate sa, ako sa dajú skĺbiť tieto dve kľúčové vlastnosti? Odpoveďou je náš minimalistický koncept, efektívne nastavené procesy a samoobslužné tankovanie.

Minimalizmus je cesta

V Olive nám záleží na ekológii, preto sú naše čerpačky navrhnuté tak, aby zaberali čo najmenej miesta a boli obklopené zeleňou. Prevádzkovanie budov s malou rozlohou prináša aj ďalšie výhody – umožňuje nám šetriť energiu a prevádzkové náklady. A tam kde ušetríme my, pomôžeme ušetriť aj vám. Praktický a minimalistický koncept našich Olív prispieva k lepším cenám za palivo, než nájdete u veľkých hráčov.

Minimalisticka cerpacka

Inovatívne riešenia

Ako jedna z prvých čerpačiek na Slovensku sme v roku 2012 zaviedli samoobslužné tankovanie. Na Olivách vďaka tomu natankujte kedykoľvek, aj bez prítomnosti obsluhy. Naši ochotní zamestnanci sú na čerpačke prítomní počas otváracích hodín. Po zvyšok dňa predaj paliva zabezpečujú samoobslužné stojany, čím šetríme personálne náklady.

Na kvalite nešetríme

Pravidlá týkajúce sa kvality paliva sú na Slovensku prísne regulované štátnymi inštitúciami a pravidelne laboratórne kontrolované. Platia tak rovnako pre veľkých hráčov, ako aj pre nás. V Olive sme navyše zaviedli prepracovaný systém kvality QSC, vďaka ktorému garantujeme vysokú kvalitu od načerpania do cisterny až po natankovanie do nádrže auta. Dodávateľov nášho paliva netajíme – sú nimi rafinérie Slovnaft, OMV a Unipetrol. Znamená to istotu, že jazdíte na palivo od jedného z troch najrenomovanejších dodávateľov na slovenskom trhu.

Samoobslužné tankovanie

Presvedčte sa sami

Jedným z našich základných pilierov je aj transparentnosť. Všetky výsledky kontrol sú verejne prístupné, aby ste si o kvalite paliva mohli urobiť vlastný obraz. Ak vás zaujímajú, naši zamestnanci vám do nich ochotne umožnia nahliadnuť na každej čerpačke alebo si ich môžete pozrieť na našej webstránke v sekcii Kvalita.

Kontrola Kvality