Zaujímajú vás

Novinky?

21.03.2019

5 dôvodov, prečo kvapalinu do ostrekovačov natankovať

Ak aj vy ešte stále váhate, či prejsť pri nákupe kvapaliny do ostrekovačov na jej tankovanie priamo do auta, máme tu pre vás pár dobrých dôvodov, prečo začať. Vyberte si, ktorý bude ten váš. 

1.       Urobíte niečo pre krajšiu planétu

Určite ste už aj vy videli pár zaujímavých nápadov, ako druhotne využiť plasty v domácnosti, ale ruku na srdce: málokto z nás tieto tipy využíva. Jednoduchšie je nakupovať tak, aby ste vyprodukovali menej plastového odpadu. Začnite na čerpačkách Oliva. Pri tankovaní kvapaliny do ostrekovačov priamo do auta nevyrábate žiadny odpad.

 2.       Usporíte

Pri tankovaní kvapaliny do ostrekovačov priamo do auta neplatíte za plastovú nádobu, ale len za vodu. To sa, samozrejme, odráža aj na jej cene. 

 3.       Bude to praktickejšie

S kvapalinou do ostrekovačov, ktorú natankujete priamo do auta, môžete pokojne zabudnúť na „lietajúce“ bandasky. Keďže pri tankovaní kvapaliny vždy kúpite len toľko, koľko potrebujete, neostáva vám poloprázdna nádoba, ktorá zaberá miesto v kufri, v každej zákrute lieta po celom aute, nedajbože sa v ňom porozlieva.

 4.       Dostanete kvalitu, na ktorú ste zvyknutí

Záleží nám nielen na kvalite štiav, ale aj na kvalite kvapaliny do ostrekovačov, pretože vieme, že je rovnako dôležitá. Na cestách od nej závisí váš perfektný výhľad a komfort počas jazdy.

U nás sa môžete spoľahnúť, že kvapalina, ktorú si natankujete z nášho výdajného stojana je rovnako kvalitná ako tá, ktorú ste si doteraz zvykli kupovať v bandaskách.

 5.       Budete cool

Myslieť a konať zodpovedne voči životnému prostrediu je trend, ktorý oslovuje čoraz viac ľudí. Oslovil aj nás, preto chceme vám, našim zákazníkom, umožniť byť šetrnejší k planéte aj pri tankovaní. Na Slovensku zatiaľ patríme k priekopníkom takéhoto bez odpadového spôsobu predaja. Veríme, že nás v tom nenecháte samých.